ULUSLARARASI UYUŞTURUCU ILE MÜCADELE KONFERANSI VE ETKINLIKLERI

Conseil pour la Justice, l'Egalité et la Paix

ULUSLARARASI UYUŞTURUCU ILE MÜCADELE KONFERANSI VE ETKINLIKLERI

Cojep International | Foundation for a Drug free World

Cojep ve Drug free World Ortaklığı

Cojep, New York 57. Sosyal kalkınma komisyonu sesyonu katılımı çerçevesinde, düzenlediği toplantı ve etkinlik ile yeni ortaklıklar ve ikili ilişkiler kurma fırsatı bulmuştu. Bu bağlamda, Cojep Birleşmiş milletler (BM) New York temsilcisi, Hugues Sanon koordinasyonu eşliğinde Foundation for a Drug Free World ile bir ortaklık protokolü imzalanmıştır.

Toplantının düzenlendiği Genel kurul salonu

Protokol çerçevesinde, Drug free World her sene düzenli olarak organize etmiş olduğu ödül töreni, gençlik için Basketball turnuvası, Gala ve BM side event etkinlikler kapsamında, bu yılki etkinliklerine lojistik desteği Cojep International sağlamıştır. Her biri çok prestijli bu farklı organizasyonlara, en az 300 kişi katılım sağlamıştır.

 

RAPORU indirin : 20190603_Cojep – Drug Free Bilgi Notu

Dr. Bernard Fialkoff, Foundation for a Drug free World – kurucusu ve Başkanı

Bu çerçevede, Cojep için yeni kurum keşfetme ve ortaklıklar kurma imkanı doğmuştur. Daha önemlisi, Cojep’i New- Yordaki sivil topluma, ve önemli devlet kuruluşlarına anlatmanın önü açılmıştır.

Aynı zamanda, Cojep International Başkanı Ali Gedikoğlu‘na ve uluslararası ilişkiler koordinatörü Satı Arık’a Amerikan senatosundan, senatör Michaelle C. Solages tarafından liyakat sertifikası takdim edilmiştir.

Foundation for a Drug free World, tarafından ise teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

Cojep BM temsilcimiz Dudu Keleş hanım, ve Hugues Sanon bey, birlikte Cojep adına takip ettikleri bu programı, başarı ile tamamlamışlardır. Dudu hanım’a Cojep adına, Midwest University tarafından, insan ve sosyoloji bilimler dalında doktora derecesi verilmiştir.

Çok verimli geçen program ve görüşmeler ardından, New York’daki yeni oluşan ve olgunlaşan ortaklıklar ile yeni projeler ve programlar çok yakında …

COJEP INTERNATIONAL
18 rue Chemin de Fer – 67200 Strasbourg
Tél. : 09.52.72.70.70 | Mail : info.cojep@gmail.com

 

Tags: , , , ,

Laisser un commentaire

fr_FRFrench